Aroma difuzér do auta

1 hodnocení
Varianta:
190 Kč
Dostupnost: Na dotaz Skladem Zvolte variantu
Aroma difuzér do auta
1 hodnocení

Detailní popis produktu

Aroma difuzér do auta

Objem: 7,5ml

  • pro udržení svěžesti v autě
  • vhodný k zavěšení
    • vůně citrón
    • vůně mandarinka

Vůně v difuzéru se odpařuje postupně skrz dřevěné víčko. Po úplném odpaření (po několika týdnech až pár měsících) je možné tekutinu doplnit a difuzér tak používat dál. (V případě zájmu o náhradní náplň, nás kontaktujte.)

Difuzér obsahuje esenciální olej a viskózní kapalinu a sušené rostliny. Výběr esenciálních olejů volím podle vhodnosti do auta, aby navozoval svěžest a bdělost.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: DIFUZÉR
Objem: 7,5ml

PAVLÍNA HANÁČKOVÁ

JSEM TVŮRCE KREATIVNÍCH DEKORACÍ, SVATEB (I KREATIVNÍHO ŽIVOTA).

 

Jsem taky máma. Mám ráda, když se můžu ponořit do svého světa a dělat, co zrovna cítím. Někdy je to položit bosé nohy do trávy a jít s nimi, kam chtějí. Někdy je to cvičit jógu nebo si číst. Někdy je to hodit batoh na záda a vyrazit za dobrodružstvím. Někdy je to vypnout hlavu a nedělat nic.

A někdy je to tvořit. Hodně často je to tvořit!   

Začalo to v roce 2012, kdy jsem na internet vystavila fotky vyráběných fotorekvizit a několika svatebních dekorací. Nestačila jsem se tenkrát divit, co se to děje. Strhla se lavina objednávek. A tak jsem doma stříhala, lepila, tvořila.

Nůžky jsem po nějakém čase za řezací plotr vyměnila. A tvořila dál. Vytvořila jsem drobné dekorace pro stovky svateb i rozluček se svobodou.

V roce 2021 jsem cítila vnitřní touhu odskočit od svateb a tvořit produkty, které využívám ve svém životě a ve svém vnitřním světě - svíčky a náramky s posláním.

Kreativita a tvorba se stala součástí mého života. Života, který si tvořím kreativně.