Dárková sada pro miminko

Neohodnoceno
890 Kč
Dostupnost: Skladem
Dárková sada pro miminko
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Dárkový set obsahuje: 

  •  ručně šitého usínáčka/muchláčka veverku Sofi (18×20 cm)
  • 10 oboustranných milníkových kartiček z papíru s vysokou gramáží s ilustracemi ze světa veverky Sofi

Máte ve svém okolí novopečenou maminku a rádi byste ji a její miminko překvapili pod stromečkem něčím milým a neobvyklým? Vsaďte na naši speciální vánoční dárkovou sadu. Najdete v něm veverku Sofi, ručně šitého usínáčka, a sadu 20 milníkových kartiček.

Muchláček veverka Sofi vás okouzlí nejen svým designem, ale je i příjemný na dotek. Aby byl usínáček co nejhebčí, použili jsme pro jeho výrobu vysoce kvalitní bavlněný velur. Svůj tvar si pak udrží díky dutému vláknu. Můžete si být tedy jisti, že děťátko se k veverce Sofi bude rádo tulit a bude jeho oblíbeným společníkem při spaní

A naše milníkové kartičky zase potěší všechny maminky. Sledovat, jak se miminko vyvíjí a roste je kouzelné samo o sobě. Když k tomu přidáte ještě naše originálně ilustrované milníkové kartičky ze světa veverky Sofi, je magická chvíle zaručena.⭐ Naše kartičky vám pomohou  mapovat nejen věk miminka, ale také jeho vývojové milníky (pasu koníčky, lezu atd.) i první společné rodinné chvíle (první Vánoce, první Velikonoce)

Obdarovaná maminka s miminkem mohou tedy dárek ihned využít a zaznamenat si tento první společný kouzelný okamžik, kterým Vánoce zajisté jsou.

 

Vítejte, jsem Aneta, autorka projektu Kamarád s knížkou

Vzdělávání vždy hrálo důležitou roli v mém životě. Od mala mě moje maminka k němu vedla a já sama nyní učím na anglickém gymnáziu. Proto když jsem se stala poprvé sama maminkou, tak jsem četla všemožné knížky o rozvoji dítěte a přemýšlela jsem, jak dát svému synovi ten nejlepší základ pro jeho budoucí rozvoj.

 

Jak vznikla myšlenka "Kamarád s knížkou"

Když bylo mému synovi 6 měsíců, začal být přes den aktivnější a bylo nutné ho nějak zabavit. Začala jsem tedy hledat tipy na aktivní trávení času s miminkem, které by bavilo nejen jeho, ale i mě a navíc by přispělo k jeho rozvoji. Vzhledem k tomu, že jsem si tou dobou dodělávala pedagogické minimum, hledala jsem nějaké komplexní řešení. Něco, co by obsahovalo jak dané hračky, tak i brožuru, jak s nimi nejlépe pracovat.

Na českém trhu jsem bohužel nic takového nenašla, tak jsem se rozhodla svépomocí zkombinovat to nejlepší z různých knížek, pomůcek a hraček, které jsme měli doma. A tím vznikl nápad na projekt Kamarád s knížkou.

A jak vím, že to zafungovalo? Můj syn už ve 2 letech znal celou abecedu, čísla do deseti, základní tvary, barvy, zvířata, a co je hlavní, učení hrou ho se mnou bavilo a baví i dál!

 

Radost z objevování

Miminka jsou již od útlého věku přirozeně zvědavá a mají obrovskou touhu objevovat svět kolem sebe. Tato touha se ještě prohlubuje v momentě, kdy se začnou samostatně pohybovat. Pokud i vy chcete, aby vaše děťátko využilo tuto vlastnost na maximum, tak přesně pro vás je tu Kamarád s knížkou.

Naše filosofie vychází z filosofie Marie Montessori, zakladatelky montessori přístupu ke vzdělávání. Stejně jako ona, i my věříme, že nejlepším způsobem jak vzdělávat a rozvíjet dítě je skrze hru. Proto jsme navrhli sérii aktivit a her, které pracují s přirozenou zvědavostí dítěte a jeho chutí objevovat svět.

Co vám boxík přinese

Během hraní se dítě učí poznávat předměty ze světa kolem sebe a nachází spojitost mezi obrázky a reálným světem. Učí se tak třídit získané informace a dávat je do souvislostí, což je důležitý předpoklad pro další učení.

Navíc lze jednotlivé aktivity přizpůsobit věku vašeho dítěte. Miminko tedy dostává přesně takové podněty, které jsou pro něj v dané fázi vývoje nejvhodnější (jak pracovat s danými aktivitami se dozvíte v rodičovské příručce, která je součástí boxíku).

A co je nejdůležitější, během hraní se utužuje vztah mezi rodičem a dítětem. Naše hry jsou postavené na vzájemné spolupráci. Rodič je zde partnerem, který podporuje dítě v jednotlivých aktivitách, ale zároveň mu dává dostatečný prostor pro samostatné objevování. Dítě tedy vidí, že má vaši důvěru, a buduje si tak zdravé sebevědomí.