Girlanda JUMI

1 hodnocení
480 Kč
Dostupnost: Skladem
Girlanda JUMI
1 hodnocení
WhatsApp Image 2022 08 04 at 11.22.33 (2)
Tip

Detailní popis produktu

Velikost: délka provázku: 150 cm, výška vlaječky: 17 cm, šířka vlaječky: 11 cm.

Vlaječky ozdobí váš interiér jak ve dne, tak i v noci. Jsou potištěny fluorescenční fólií, která po nasvícení jemně září. Mohou se stát záchytným bodem při noční cestě na toaletu, malým strašpytlům pomohou přečkat noc v jejich postýlkách nebo je můžete počítat před usnutím místo oveček. 

Vhodné jako dekorace.

Od první skici do posledního stehu vyrobeno v České republice.

  • Vlaječky šijeme v České republice. Dbáme na to, aby i jednotlivé komponenty pocházely od českých dodavatelů.
  • Vlaječky jsou vyrobeny z kvalitní nečištěné bavlny s fluorescenčním potiskem.
  • Motiv žárovky po nasvícení ve tmě svítí. Doporučujeme před prvním použitím nasvítit světlem s vysokou intenzitou svitu (např. svítilna v mobilním telefonu).
  • V sadě je 6 vlaječek s kresbami žárovek.
  • Údržba: perte šetrně do 40 °C, nesušte v sušičce

S KLIKBLIK už se v noci bát nebudete

od kresby až k vám, vše CZ

Přinášíme něco zcela výjimečného. Světlo žárovky, které může jít kamkoli s vámi.

Každý z nás touží po klidu a bezpečí. Proto vytváříme světlo, které když pozvete k sobě domů, pomůže vám vždy navodit tu správnou atmosféru. Intimní v ložnici, pohodovou v obýváku nebo zažene bubáky z temných koutů pokojíků vašich dětí. A když vyrazíte mimo domov, KLIKBLIK vám bude dělat společníka na vašich toulkách světem.

Všechny kresby, které při tvorbě používám, vychází z mé tužky a mé fixy. Jmenuji se Hanka a jsem autorkou KLIKBLIK. Chci vám nabídnout nejen mé žárovky, ale i spoustu dalších praktických věciček, kterými můžete zkrášlit váš interiér. Rozhodla jsem se pro světlo, a tak ho přenáším v různých podobách na všechny naše produkty. 

Proces od návrhu k výrobku je někdy delší, než si sama na začátku představuji. Ale věřte, že právě ta cesta za super vymazleným produktem je to, co mě baví nejvíc…

V procesu se také můžu setkávat a spolupracovat s hromadou dalších kreativních a šikovných lidí, a ve spolupráci s nimi se znovu a znovu přesvědčovat o tom, že věta “to nepůjde”, prostě neexistuje.

Nutno říci, že takových lidí je naše republika plná, a tak za výrobky na mém eshopu nestojím jen já Hanka, ale také švadlenky, tiskaři, IT specialisté, fotografové, hlídači dětí a další pomocné ruce, kterých v podnikání na mateřské není nikdy dost.

Tímto připojuji velké díky.

Vše vyrábíme v bráně Orlických hor, v Novém Městě nad Metují. Toto město je i mé rodné a je tu nádherně. Proto, když budete chtít výletovat, neváhejte Nové Město navštívit. Ráda se s vámi potkám i v mém ateliéru.

Snad už také pořádně vyrazíme i do terénu a společně se potkáme na nějaké prodejní akci. Setkání s vámi je neskutečný balzám. Můžeme vše probrat osobně a domů si odvezu spoustu nápadů a podnětů ke šperkování mého projektu. 

Pokud už doma máte nějakého kamaráda do tmy, který vám dělá radost, dejte nám, prosím,  o tom vědět na FB, IG nebo emailem. Vaše podpora je nejvíc!!!

Na závěr chci sobě i vám přát co nejlepší dny. Když všichni budeme věřit tomu co děláme, vše dopadne dobře!!!

Vaše H.