hodiny Piano music

1 hodnocení
799 Kč
Dostupnost: Skladem
hodiny Piano music
1 hodnocení

Detailní popis produktu

Je pro vás hudba srdeční záležitostí? Tak tohle jsou hodiny přesně pro vás!

  • Hodiny tvoří jedna vyřezávaná gramodeska o průměru 30 cm.
  • Srdce hodin tvoří kvalitní německý strojek zn. UTS, který se vyznačuje svou tichostí a přesností.
  • Střed desky, tedy etiketa, bude na hodinách stejná jako je na náhledové fotografii.
  • Hodiny jsou pečlivě zabaleny v dárkové krabici s ochrannými prvky proti poškození během přepravy.
  • Vyrobeno ze skutečných klasických vinylových gramofonových desek, které mohou obsahovat drobné oděrky. Ty jsou pozůstatkem z doby před zpracováním na hodiny.
  • Udržitelný rozvoj využíváním lokálních materiálních a lidských zdrojů a zaměstnávání lidí s hendikepem je základní pilíř, na kterém Jan Čížek, zakladatel tohoto projektu, staví své podnikání.

    Made in CZECH REPUBLIC.

Doplňkové parametry

Kategorie: HODINY
Kategorie: Hudební
„Na podzim roku 2014 jsem dostal při pohledu na zaprášené staré vinylové desky nápad, kterým jsem jim vdechl nový, doslova nadčasový účel.“

Od začátku nad celým nápadem nepřemýšlím jako nad prostředkem, jak zbohatnout. Pohání mě radost z toho, co pod mýma rukama vzniká. I když bych například mohl hodiny opatřit levnými strojky z Číny, raději sázím na ty kvalitnější z Německa. I další příslušenství poptávám u lokálních dodavatelů a rodinných firem. Věřím totiž, že se dá podnikat zodpovědně.

V roce 2018 jsem dostal další nápad. Jelikož recyklací starých desek jim vlastně dávám druhou šanci, začnu totéž dělat i s lidmi. Nabídnu zaměstnání těm, kdo mají pro svoje tělesné postižení sníženou možnost najít si slušnou práci. Momentálně u mne takto pracují paní Andrea s paní Jarmilou a do budoucna bychom chtěli získat status environmentálně sociální dílny.