Kamínková podložka

Neohodnoceno
2 585 Kč
Dostupnost: Skladem
Kamínková podložka
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

KAMENNÁ PODLOŽKA

"Každý krok bosky znamená jednu minutu života navíc." Sebastien Kneipp

 

Reflexní kamenná podložka vypadá na první pohled jako vrstva obyčejných kamínků nepravidelně rozházených po podložce. V designu z přírodních materiálů se ovšem skrývají opravdu bohaté účinky. A ještě to navíc hezky vypadá.

Použití kamenné podložky je velmi snadné. Stačí pár minut denně přešlapovat naboso, a tím jednoduše zlepšovat své zdraví.

ÚČINKY:

  • zlepšuje činnost látkové výměny
  • aktivuje držení nožní klenby
  • podporuje imunitu
  • výrazně zlepšuje rovnováhu a stabilitu vedoucí ke vzpřímenému držení těla
  • uvolňuje psychické napětí
  • pozitivně ovlivňuje léčbu akutní bolesti zad (lidově "houser")
  • Podložku doporučuje terapeut Adela Kišš.

PODLOŽKA NENÍ VHODNÁ PRO OSOBY SE ZÁNĚTEM ŽIL A DIABETICKOU NOHU.

 

Když si poprvé stoupnete na podložku, ucítíte chvění a brnění. Rozvine se chemická reakce a vy něco cítíte, nejste si ale vlastně jisti tím, co to vlastně je. Noha obsahuje nervové zakončení a vy vnímáte stabilitu, dotyk.

Nohy jsou jedním ze smyslových orgánů, které informují řídící centrum o nastavení těla. Na chodidlech se promítají reflexní obrazy všech orgánů. Stiskem správného bodu, lze pozitivně ovlivnit vnitřní rovnováhu, navodit správnou činnost orgánů, duševní rozpoložení a v neposlední řadě zbavit tělo mnoha škodlivin i ovlivnit mnohé zánětlivé procesy. Přestože po nohou neustále šlapeme, patří k nejcitlivějším částem našeho těla. Působením tlaku kamenů na pokožku dochází ke stimulaci nejen nervového systému, ale i k aktivaci vylučování všeho, co organismus nepotřebuje.

Ze začátku nebo při potížích s propadlou klenbou, může být šlapání bolestivé. Doporučuje se šlapat 2-3x denně po dobu 5-10min, ideálně při čištění zubů. Výhodou podložky je její všestranné užití. V létě ji můžete využít na zahradě či na balkóně, v zimě zas snadno přemístíte do koupelny.

Kamenům se přisuzují až magické vlastnosti a jsou všude mezi námi. Mají rozmanité tvary a složky. Jsou velmi těžko zničitelné a dobře se dezinfikují. Kámen je přirozený přírodní materiál.

Každodenní péče o chodidla pomáhá k odplavení škodlivých toxických látek, které se během dne nashromáždí v našem těle. Pozitivně působí až na 5 životně důležitých orgánů (srdce, plíce, játra, slezina a ledviny).

Podložku dezinfikujeme dle potřeby nejlépe přírodními prostředky např. Eurona, Karel Hádek, Missiva...

...Noha se skládá z 26 kostí, 33 kloubů, 107 vazů a 19 svalů...každý člověk denně udělá 8000-10.000 kroků za den...

  • Šířka: 40cm
  • Výška: 36cm

 

Doplňkové parametry

Kategorie: OSTATNÍ
Materiál: Kámen