Kardigan Raffiné

Neohodnoceno
2 192 Kč
Dostupnost: Skladem
Kardigan Raffiné
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

  • Silná počesaná teplákovina
  • Kimono střih, bez kapes
  • Velikost: XS/S (možné i pro menší M)
  • Rukáv: 54 cm
  • Délka: 105 cm

Ruch velkoměsta, proudící davy lidí, hluk a neustávající shon. Vy procházející těmito ulicemi a vnímáte, jak na Vás dopadá zrak kolemjdoucích. Líbí se Vám to a užíváte si ten pocit.

POZORNOST. Tak by se dal jednoslovně popsat Kardigan RAFFINÉ. Obyčejně neobyčejný kousek, který posune Vás outfit o level výš. V jeho jednoduchosti je jeho výraznost, přitažlivost a rafinovanost. Je to jeho čistota, která přitahuje pohledy ostatních na jeho nositelku. Buďte neobyčejná, buďte RAFFINÉ.

TIP: Kardigan je záměrně šitý bez kapes a pásku. Jeho účelem je být vidět bez jakýchkoli defektů či předmětů, které by poutaly pozornost. Pokud však pásek postrádáte, není na závadu ho použít. Volte však spíše pásky jednoduché a ne příliš výrazné. Kardigan skvěle vynikne v outfitu, který bude tón v tónu.

Doplňkové parametry

Kategorie: MIKINY, KARDIGANY A SAKA
Barva: bílá
Materiál: teplákovina počesaná
Složení: 70% bavlna 30% PES
Velikost: XS/S

 

Ahoj,

jsem Jitka a tvořím pod značkou Love by Jj.

Už od dětství jsem milovala hezké oblečení a hrozně plakala, když jsem si musela obléci něco, co se mi nelíbilo.  Později jsem zjistila, že oblečení dokáže ovlivnit psychiku nositele – tedy to, jak se cítím, čím jsem, jak působím na ostatní.

A tak se zrodila moje velká vášeň pro módu.

Milé ženy, nebudeme si nic nalhávat, určitě znáte ten pocit, když si obléknete něco, co vám padne, v čem se cítíte dobře! Rády byste v tom i spaly, jen konvence vám v tom někdy brání. Hezký kousek oděvu vás dokáže naladit na příjemnou zábavu, a určitě zvednout vaše sebevědomí.

Já jsem šití a tvorbu oděvů nestudovala, ale obdivovala jsem ty, kteří dokážou sami něco vytvořit. Pak jsem si řekla, že to snad nemůže být tak těžké a začala jsem „od píky“.  Když koronavirus ovlivnil moje vlastní zaměstnání, začala jsem zkoušet šít od jednoduchých kousků oblečení až po ty složitější kusy. Naučila jsem se šít, tvořit střihy a zjistila jsem, že mě tato činnost velmi uspokojuje. A tak už více než rok tvořím pro radost nejen svoji, ale i mých přátel a kamarádek. Většinou u mě najdete basic oblečení, mám ráda jednoduchost a čisté tvary.

Vše, co vytvořím, najdete i v prodloužených velikostech, sama jsem vysoká, a tak vím, jaký problém můžete mít s délkou nohavic nebo rukávů.

Byla bych ráda, kdyby vám každý kousek oblečení mnou vytvořený přinesl ten správný pocit pohody, sebevědomí a spokojenosti.

 

Vaše Jj