krabičky

Neohodnoceno
Varianta:
229 Kč
Dostupnost: Na dotaz Na dotaz Skladem Zvolte variantu

Detailní popis produktu

  • vyrobeno ručně a láskou a péčí v České republice
  • na drobnosti a zkrášlení vašeho domova
  • jesmonite
  • voděodolné s nožičkami
  • průměr 8 cm, výška 8 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: DEKORACE
Materiál: Jesmonite, Voděodolný

Any things. je menší česká značka, která vyrábí doplňky pro zpestření  domácnosti v podobě macramé a výrobků z jesmonitu. Ať už se jedná o macramé nebo jesmonite, je každý kousek svým způsobem originál. V detailech i provedení se vše může mírně lišit. Díky tomu získáte svůj vlastní originální výrobek. Vše je dělané do boho nebo vintage stylu v jemné paletě, se zakřivenými a zaoblenými tvary, ale také trochu neohrabané designy. To vše se ve výrobcích od Any things. mísí. Všechny kusy jsou navržené a vyrobené ručně ve malém domácím studiu. 

Macramé dekorace jsou vyrobené z bavlněné 3 mm šňůry zavěšené na dřevě, které prošlo procesem několikanásobné dezinfekce.

Jesmonite je tzv. eko-pryskyřice. Jedná se o dvousložkovou licí hmotu, která se skládá z akrylové tekutiny na vodní bázi a minerálního základu. Tyto složky se společně smíchají v konkrétním poměru, který je potřeba pečlivě odvážit. Výrobky jsou potažené vrstvou ochranného gelu, díky kterému jsou všechno výrobky voděodolné a na spodu jsou umístěné nožičky pro lepší stabilitu.