Malý batoh 3v1 černý

Neohodnoceno
Položka byla vyprodána…
2 000 Kč
Dostupnost: Na dotaz
Malý batoh 3v1 černý
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

- lze nosit jako batoh, jako taška přes rameno nebo do ruky
- velikostně nastavitelný pásek, který se dá jednoduše odepnout
- velikostně nastavitelné popruhy na batoh, které se také dají jednoduše odepnout
- otevírání na zip
- barevná podšívka
- jedna vnější kapsička a tři vnitřní (jedna na zapínání na patent)
 
Materiál:
 
voskované bavlněné plátno
- je to starý přírodní funkční materiál
- původem z Velké Británie a historicky byl používán v námořnictví nejprve pro námořníky, aby nepromokli a posléze i na plachty lodí.
- voskované bavlněné plátno nepromokne, neprofoukne, je oděru odolné, špíně odolné a časem získává úžasnou patinu. 
- v kombinaci s kůží jsou to skvělý parťáci
 
Údržba:
 
- je jednoduchá, vlastně žádná, plátno se nesmí prát a když už je špinavé tak pouze otřít vodu bez použití pracích prostředků
 
Rozměry:
 
30x37 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: BATOHY
Materiál: voskované bavlněné plátno
Položka byla vyprodána…

Jmenuji se Kamila a vyrůstala jsem v době, kdy se nedalo pořádně nic koupit a oblečení se doma šilo, přešívalo, pletlo... V té době jsem i já přičichla k krejčovskému umu a začala jsem šít. I já jsem začínala šitím pro své děti, ale ty časem přestaly mít zájem o originál a já zatoužila po něčem jiném. Pak jsem si jednou ušila batůžek pro sebe dle svých vlastních představ a rázem jsem měla jasnou představu, kam se bude ubírat můj další plán v šití. Začala jsem šít batůžky, tašky, kapsičky .... a protože jsem nechtěla používat umělé materiály, ale zároveň jsem chtěla, aby to něco vydrželo a nepromoklo, tak jsem měla jasnou představu materiálu, který budu používat. Tím materiálem je voskované bavlněné plátno. Je to starý přírodní funkční materiál. Původem z Velké Británie a historicky byl používán v námořnictví nejprve pro námořníky, aby nepromokly a posléze i na plachty lodí. Voskované bavlněné plátno nepromokne, neprofoukne, je oděru odolné, špíně odolné a časem získává úžasnou patinu. A v kombinaci s kůží jsou to skvělý parťáci.