Plecháček PIPI

Neohodnoceno
320 Kč
Dostupnost: Skladem
Plecháček PIPI
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

  • Obsah 330ml.
  • Plecháček je smaltovaný.
  • Ke každému plecháčku je svítící samolepka.

Plecháček všichni známe a víme, jak praktický je především v dětských rukách, kdy nádobí občas lítá vzduchem. Protože i my rádi cestujeme, na našich toulkách je nepostradatelným pomocníkem. Chtěli jsme si udělat radost, a tak vznikl náš žárovkový plecháček. Protože náš černobílý potisk k černému rantlu plecháčku prostě sedí, jako ulitý. Ke každému plecháčku dostanete také svítící samolepku, kterou můžete umístit třeba na dno. Jsme nadšeni,  jak se naše žárovka vyjímá na plechovém hrníčku a doufáme, že budete nadšeni stejně jako my?! Teď už zbývá jen říct: “Na zdraví”, a užít si svůj KLIKBLIK drink.

 

Doplňky do bytu, které tvoříme k našim žárovkám, tvoříme tak, aby působily uceleně jako dyzajn, který se prolíná celým vaším interiérem. Plecháček se určitě rád přidá i na vaše výpravy, kde bude nezbytným pomocníkem.

Nerozbitný smaltovaný plecháček na učení se s hrníčkem nebo na cestování

 

Doplňkové parametry

Kategorie: NÁDOBÍ NA NÁPOJE
Materiál: Smalt

S KLIKBLIK už se v noci bát nebudete

od kresby až k vám, vše CZ

Přinášíme něco zcela výjimečného. Světlo žárovky, které může jít kamkoli s vámi.

Každý z nás touží po klidu a bezpečí. Proto vytváříme světlo, které když pozvete k sobě domů, pomůže vám vždy navodit tu správnou atmosféru. Intimní v ložnici, pohodovou v obýváku nebo zažene bubáky z temných koutů pokojíků vašich dětí. A když vyrazíte mimo domov, KLIKBLIK vám bude dělat společníka na vašich toulkách světem.

Všechny kresby, které při tvorbě používám, vychází z mé tužky a mé fixy. Jmenuji se Hanka a jsem autorkou KLIKBLIK. Chci vám nabídnout nejen mé žárovky, ale i spoustu dalších praktických věciček, kterými můžete zkrášlit váš interiér. Rozhodla jsem se pro světlo, a tak ho přenáším v různých podobách na všechny naše produkty. 

Proces od návrhu k výrobku je někdy delší, než si sama na začátku představuji. Ale věřte, že právě ta cesta za super vymazleným produktem je to, co mě baví nejvíc…

V procesu se také můžu setkávat a spolupracovat s hromadou dalších kreativních a šikovných lidí, a ve spolupráci s nimi se znovu a znovu přesvědčovat o tom, že věta “to nepůjde”, prostě neexistuje.

Nutno říci, že takových lidí je naše republika plná, a tak za výrobky na mém eshopu nestojím jen já Hanka, ale také švadlenky, tiskaři, IT specialisté, fotografové, hlídači dětí a další pomocné ruce, kterých v podnikání na mateřské není nikdy dost.

Tímto připojuji velké díky.

Vše vyrábíme v bráně Orlických hor, v Novém Městě nad Metují. Toto město je i mé rodné a je tu nádherně. Proto, když budete chtít výletovat, neváhejte Nové Město navštívit. Ráda se s vámi potkám i v mém ateliéru.

Snad už také pořádně vyrazíme i do terénu a společně se potkáme na nějaké prodejní akci. Setkání s vámi je neskutečný balzám. Můžeme vše probrat osobně a domů si odvezu spoustu nápadů a podnětů ke šperkování mého projektu. 

Pokud už doma máte nějakého kamaráda do tmy, který vám dělá radost, dejte nám, prosím,  o tom vědět na FB, IG nebo emailem. Vaše podpora je nejvíc!!!

Na závěr chci sobě i vám přát co nejlepší dny. Když všichni budeme věřit tomu co děláme, vše dopadne dobře!!!

Vaše H.