Samolepky FILTR k žárovkám KlikBlik

Neohodnoceno
39 Kč
Dostupnost: Skladem
Samolepky FILTR k žárovkám KlikBlik
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

V balení jsou 2 kusy samolepek, jedna oranžová, jedna červená.

Ptali jste se nás často, jestli řešíme bílé světlo u našich žárovek.

Látka žárovek bílé světlo ze zdroje tlumí do příjemné nažloutlé barvy, ale pokud by vám to nestačilo, připravili jsme pro vás samolepky ze speciální fólie, které jednoduše nalepíte na vnitřní světýlko. 

ORACAL® 8300 je lesklá, UV stabilní, barevná transparentní fólie pro speciální účely s exteriérovou trvanlivostí až 5 let.
 

S KLIKBLIK už se v noci bát nebudete

od kresby až k vám, vše CZ

Přinášíme něco zcela výjimečného. Světlo žárovky, které může jít kamkoli s vámi.

Každý z nás touží po klidu a bezpečí. Proto vytváříme světlo, které když pozvete k sobě domů, pomůže vám vždy navodit tu správnou atmosféru. Intimní v ložnici, pohodovou v obýváku nebo zažene bubáky z temných koutů pokojíků vašich dětí. A když vyrazíte mimo domov, KLIKBLIK vám bude dělat společníka na vašich toulkách světem.

Všechny kresby, které při tvorbě používám, vychází z mé tužky a mé fixy. Jmenuji se Hanka a jsem autorkou KLIKBLIK. Chci vám nabídnout nejen mé žárovky, ale i spoustu dalších praktických věciček, kterými můžete zkrášlit váš interiér. Rozhodla jsem se pro světlo, a tak ho přenáším v různých podobách na všechny naše produkty. 

Proces od návrhu k výrobku je někdy delší, než si sama na začátku představuji. Ale věřte, že právě ta cesta za super vymazleným produktem je to, co mě baví nejvíc…

V procesu se také můžu setkávat a spolupracovat s hromadou dalších kreativních a šikovných lidí, a ve spolupráci s nimi se znovu a znovu přesvědčovat o tom, že věta “to nepůjde”, prostě neexistuje.

Nutno říci, že takových lidí je naše republika plná, a tak za výrobky na mém eshopu nestojím jen já Hanka, ale také švadlenky, tiskaři, IT specialisté, fotografové, hlídači dětí a další pomocné ruce, kterých v podnikání na mateřské není nikdy dost.

Tímto připojuji velké díky.

Vše vyrábíme v bráně Orlických hor, v Novém Městě nad Metují. Toto město je i mé rodné a je tu nádherně. Proto, když budete chtít výletovat, neváhejte Nové Město navštívit. Ráda se s vámi potkám i v mém ateliéru.

Snad už také pořádně vyrazíme i do terénu a společně se potkáme na nějaké prodejní akci. Setkání s vámi je neskutečný balzám. Můžeme vše probrat osobně a domů si odvezu spoustu nápadů a podnětů ke šperkování mého projektu. 

Pokud už doma máte nějakého kamaráda do tmy, který vám dělá radost, dejte nám, prosím,  o tom vědět na FB, IG nebo emailem. Vaše podpora je nejvíc!!!

Na závěr chci sobě i vám přát co nejlepší dny. Když všichni budeme věřit tomu co děláme, vše dopadne dobře!!!

Vaše H.