Samolepky na dárky

Neohodnoceno
45 Kč
Dostupnost: Skladem
Samolepky na dárky
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Ručně kreslené samolepky na dárky

Hledáte samolepky, kterými si vyzdobíte vaše Vánoční dárky? Vyberte si z naší nabídky samolepek, které kreslíme a vyrábíme v naší dílně.

Velikost archu je o něco větší než A6.

Velikost jedné samolepky je 37x56mm.

Matný samolepící papír.

Ořez okolo každé samolepky. Jednoduše vyjmete z archu a nalepíte kam potřebujete.

Hledáte samolepky na dárky? 

 Velikost archu je o něco větší než A6.

Velikost jedné samolepky je 37x56mm.

Typ papíru: matný samolepící papír

Ořez okolo každé samolepky. Jednoduše ji vyjmete z archu a nalepíte kam potřebujete.

K čemu se samolepky na dárky hodí?

Patří mezi dekorativní samolepky do diáře. Ideální jako dárek pro milovníky plánování. Hodí se také do deníku vděčnosti, ve kterém výborně doplní prázdné místo. Určitě se budou hodit jako ozdoba k zápiskům, či jako ozdoba pro sešity. Hodí se i  k zápiskům, či do vašeho osobního deníku. Dodají zkrátka originální vzhled všem vašim prázdným stránkám, které potřebujete zaplnit.

U autorských ilustrací víte, že kupujete něco, co dalo úsilí vytvořit danému člověku. 

Canli Store je originální český ilustrovaný obchůdek se vším možným, co nám zrovna přijde pod ruku. Nejvíce zatím papírenské a plánovací produkty, ale do budoucna bychom toho chtěli více. 

Zakládáme si na kvalitních produktech, tvrdším papíru a některé produkty kompletujeme ručně. Z 90% jsou naše produkty vyráběné v České republice. Spolupracujeme dlouhodobě s dvěma tiskárnami, ale jsme otevřeni zkoušet nové techniky a vazby. 

Začínáme postupně distribuovat i do kamenných obchodů a ač se to nezdá, je za tím spousta práce. Vážíme si každé objednávky i hezké zprávy od vás, které nás motivují každý den pokračovat. Reálně tomu věnuji tak 25 hodin denně a to s největší radostí. ♥

Můj byt vypadá jako malé papírnictví. Cokoliv otevřete (gauč, skříň, postel), všude na vás vykoukne papír nebo diáře. Větší sklad mám pak v domě u mých rodičů, kam skoro denně dojíždím. 
Můj život je plně oddán tomuto projektu, takže věřím, že se to promítá i do produktů. ♥

Budeme rádi, když s námi budete sledovat naší cestu a kam se s tímto projektem dostaneme.