Sběratelská edice – platinová deska KISS

Neohodnoceno
Položka byla vyprodána…
990 Kč
Dostupnost: Na dotaz
Sběratelská edice – platinová deska KISS
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Sběratelská pecka pro skutečné fanoušky!
Jste skalním fandou určité kapely?
Nebo sháníte dárek pro takového člověka?
Vysoký lesk a skutečný platinový dojem je dosažen díky pokovení skutečné gramodesky.
 
  • Tyto jedinečné sběratelské gramodesky se vyrábějí ze skutečných vinylových gramodesek o průměru 30 cm, které už nebyly vhodné pro přehrávání.
  • Díky vícestupňovému procesu galvanického pokovování má naše gramodeska stejný vzhled jako skutečné rekordní ocenění – známé jako platinová gramodeska.
  • Gramodeska je vsazena do rámečku velikosti 310 x 310 x 15mm, který byl vyroben přímo pro tento účel. Díky tomu je výsledek profesionální a elegantní.
  • Gramodesku z pohledové strany chrání skutečné sklo, takže se nemusíte bát laciného vzhledu. Z druhé strany je kovový závěs pro umístění na stěnu.
  • Tento sběratelský kousek vám doručíme v dárkové krabici, která byla navržena právě pro tento účel.
  • Součástí objednávky je jedna platinová gramodeska s rámečkem v dárkové krabici (hlavní fotografie). Dostanete od nás i praktický háček do panelu.
  • Gramodesku již není možné přehrávat.
  • Další fotografie v galerii jsou pouze ilustrační.
  • Made in CZECH REPUBLIC.

Doplňkové parametry

Kategorie: OBRAZY
Kategorie: Sběratelská edice
Položka byla vyprodána…
„Na podzim roku 2014 jsem dostal při pohledu na zaprášené staré vinylové desky nápad, kterým jsem jim vdechl nový, doslova nadčasový účel.“

Od začátku nad celým nápadem nepřemýšlím jako nad prostředkem, jak zbohatnout. Pohání mě radost z toho, co pod mýma rukama vzniká. I když bych například mohl hodiny opatřit levnými strojky z Číny, raději sázím na ty kvalitnější z Německa. I další příslušenství poptávám u lokálních dodavatelů a rodinných firem. Věřím totiž, že se dá podnikat zodpovědně.

V roce 2018 jsem dostal další nápad. Jelikož recyklací starých desek jim vlastně dávám druhou šanci, začnu totéž dělat i s lidmi. Nabídnu zaměstnání těm, kdo mají pro svoje tělesné postižení sníženou možnost najít si slušnou práci. Momentálně u mne takto pracují paní Andrea s paní Jarmilou a do budoucna bychom chtěli získat status environmentálně sociální dílny.