Spokojené bříško

Neohodnoceno
250 Kč
Dostupnost: Skladem
Spokojené bříško
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

 • Olej na masáž bříška při novorozeneckých kolikách a při problematickém trávení. Vhodný také na podporu laktace na masáž prsou.
 • 15 ml, baleno ve skle. 
 • na masáž bříška při novorozeneckých kolikách
 • na masáž prsou a podporu laktace
 • uklidňující vůně a antikonvulzivní (protikřečové) účinky
 • organická kvalita
 • Masážní olej bříška pro uvolnění křečí a kolik spojených s kojením. Zvolená kombinace rostlinných a esenciálních olejů zmírní bolesti a uvolní nadmuté bříško. Pomůže vrátit do rovnováhy správné fungování střev.
 • Uvolňuje také napětí při tenzi nalitých prsou. Pomáhá s vyrovnáním laktace.

 

Vlastnosti oleje:

 • Pomáhá uvolnit křeče a svalové způsobené kolikami
 • Zvolené nosné oleje jsou ty nejjemnější pro péči o dětskou pokožku
 • Pomáhá s laktací, vhodný na masáž prsou

Ingredience:

Čisté složení, vysoká kvalita jednotlivých ingrediencí a žádné zbytečné škodlivé a toxické látky. Protože VĚŘÍME PŘÍRODĚ.  

 • Makový olej - Semínko modrého máku je bohaté na zdravé tuky, vápník, hořčík, draslík, fosfor a železo. Z vitamínů B jsou především zastoupeny vitamíny B1, B12 a vitamin E. V makovém oleji se také nachází kyselina linolová a olejová. Navíc se vyznačuje proti křečovým vlastnostmi, díky kterým má relaxačními účinky a uvolňuje svaly.
 • Slunečnicový olej - Svým složením je tento olej podobný lidskému kožnímu mazu. Zvláčňuje pokožku, díky vysokému obsahu vitamínu E chrání před volnými radikály.
 • Vitamin E funguje skvěle jako antioxidant.
 • Extrakt Fenyklu - Fenykl oplývá výraznou lékořicovou vůní, chuť má sladkou, podobající se anýzu. Podporuje trávení a přispívá k normální funkci střev. Také přispívá k tvorbě laktace. Již od pradávna se využívá ve směsích pro kojící maminky.
 • Esenciální olej Fenykl - Má velmi podobné účinky jako extrakt, proto jsme jej v tomto oleji posílili i esencí.
 • Esenciální olej Kopr - Je výborný pomocník při zažívacích potížích, nadýmání, plynatosti, křečích v břichu i nechutenství. 
 • Esenciální olej Levandule -  Známá pro své zklidňující schopnosti, které se projevují i na psychice člověka při bolestech hlavy, nervozitě, závratích, nebo depresích. Na pokožku má hojivé účinky, výborně se uplatní na slabší popáleniny (i od slunce), zrychluje také dobu hojení.

    INCI: Papaver Somniferum Seed Oil* (Makový olej), Helianthus Annuus Seed Oil* (Slunečnicový olej), Foeniculum Vulgare Fruit Extract (Extrakt Fenyklu), Tocopherol (Vitamin E), Foeniculum Vulgare Oil* (EO Fenykl), Anethum Graveolens Seed Oil* (EO Kopr), Lavandula Angustifolia Oil* (EO Levandule), Geraniol**, Limonene**, Linalool** *Organická kvalita, **Přirozeně se vyskytující v EO.

Jak použít:

Olej používejte na masáž bříška při novorozeneckých kolikách a při problematickém trávení. Vhodný také na podporu laktace na masáž prsou. Malou kapku zahřejte v dlaních a naneste na bříško. Masírujte jej po směru hodinových ručiček dle potřeby. Tip: Známá a účinná je technika ILY (I love you). Kde se opisují písmena a začíná se v levém spodním rohu bříška. Doporučujeme najít na internetu, nebo si zajít na nějaký kurz masážních technit novorozenců. Olej se dá použít také na masáže nalévajících se prsou, na ulevení i podporu laktace.

Doplňkové parametry

Kategorie: DĚTSKÁ KOSMETIKA
Objem: 15ml

Jsme Nikol a Šárka, dvě ženy, dvě mámy, které sdílí stejný názor na péči o sebe, o děti, jídlo i domácnost. Milujeme přírodu, bylinky, vůně a aromaterapii. A právě do těchto sfér se obracíme pro řešení všech problémů, které nás nebo naše děti potkají.

Přírodní kosmetiku jsme začaly vyrábět nejprve doma pro sebe, rodinu a poté jako dárky pro  kamarády. Přirozeně přišla fáze zlepšování stávájících receptur a vymýšlení nových s naprostou nadšeností. Navštěvování workshopů, seminářů a četba mnoha knih o této tématice.  Šárka dostala nakonec nápad o založení vlastní značky. Sen se stal realitou plnou faktur, tabulek a legislativ a postupně jí přestávaly stačit síly. V ten moment poznala Nikol. A tak vzniklo jedno přátelství, které je nyní srdcem Almy. 

Chceme Vám předat krásu, kterou v sobě příroda ukrývá. Ukázat Vám, že se dá žít i bez chemie a syntetik. Že se můžeme krásně cítit a vypadat i bez konvenční běžně dostupné kosmetiky. Ale také, jak důležitá je kvalita a ne kvantita. Že nepotřebujeme mít velké množství masivně vyráběných produktů, které se navíc moc neohlíží na ekologii. A jak je důležité se se zaměřit na kvalitu a původ použitých surovin. Pro nás i planetu.

V kosmetice Almy tak najdete pouze přírodní složky, s láskou a péčí vybírané. Vše co v Almě vytvoříme, vzniká po dlouhých debatách, konzultacích a zkoušeních. Záleží nám na tom, co pro Vás tvoříme. Protože…

Alma je duše.