Svíčky Apisky štíhlé

Neohodnoceno
340 Kč
Dostupnost: Skladem
Svíčky Apisky štíhlé
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

  • Balení po 10ks
  • Apisky jsou řemeslně vyráběné svíce metodou namáčení knotu. Zlatý vosk je ten nejčistší, kterým si včely víčkují plástve. Olivový získáváme tavením z rámků. Vosk obsahuje mikročástice medu, pylu a propolisu. Díky těmto organickým ingrediencím jsou Apisky foremné, dají se "nalepit" na jakýkoliv povrch a nádherně voní.
  • Štíhlé apisky jsme navrhli tak, aby po nich nic nezůstalo. Nepotřebujete na ně speciální svícen, stačí doma najít např. drůzičku Vašeho oblíbeného kamene a svíčku nalepit na ni. Energie kamenů umí krásně podpořit hoření.
  • Barva: zlatá
  • Délka hoření: 3 - 4 hodiny jeden ks
  • Výška: 27 - 30 cm
  • Tloušťka: až 1 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: SVÍČKY
Barva: zlatá

Jsme mladá značka, která vznikla v podhůří Orlických hor. Věnujeme se poctivé řemeslné výrobě svící ze včelího vosku. Ten čistíme pouze přirozenou pomalou sedimentací, která vzniká zahříváním. Tímto vosk zachováváme v nejvyšší možné organické kvalitě se všemi přírodními aromaty, jakými jsou propolis, pyl i zbytky medu. Vosk pochází od včelích společenstev žijících v Broumovském výběžku, tedy z velmi zdravého kraje. Výrobu provází vůně hořících pryskyřic, santalového dřeva a často i iniciační zvuk tibetské mísy.

Co je zdravé hoření svíček?
Mezi včelaři a lidmi, co žijí v souladu s přírodou se říká, že hoření 100% čistého vosku od včeliček pomáhá lidem usnout, zklidňuje mysl a čistí vzduch. Stimuluje tu část mozku, která umí posílit naši intuici. Hoření takových svíček je jednou z mnoha forem apiterapie. Z vědeckého hlediska se při hoření svíček ze včelího vosku do ovzduší uvolňují záporné ionty, které na sebe ve vzduchu v místnosti umí navázat ionty s kladným nábojem, jakými jsou například mikročástice prachu, plísně nebo různé alergeny. Spojením těchto dvou iontů padá tato nově vzniklá částice tíhou na zem, a tam je snadné ji odstranit. Nezapomínejte při pálení svíček občas provětrat místnost. S klidným srdcem můžete takové svíce doporučit i přátelům alergikům či lidem s respiračními problémy.