Svíčky Black Lillith silné

Neohodnoceno
450 Kč
Dostupnost: Skladem
Svíčky Black Lillith silné
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

  • Balení po 2ks
  • Mystické svíčky Apisky z kolekce "Black lillith" se vyrábí starou řemeslnou technikou máčení knotu a jsou obalené v černé směsi asijských vykuřovadel.
  • Jejich vůně je sladce balzamická, žensky květinová a krásně se doplňuje s přirozenou medovou vůní včelího vosku, ten obsahuje zbytky propolisu a pylu.
  • Mají velmi speciální a neobvyklé hoření. Pozorovatel/ka je často svědkem tajuplného ohňostroje, který ledabyle dovoluje uvolnit do bezprostřední blízkosti člověka molekuly balzamických vůní vykuřovadel.
  • Black lillith je nezbednice . . .
  • Výška: 27 - 30 cm
  • Průměr: 2 cm

  • Délka hoření ks: až 6 hodin kus

Doplňkové parametry

Kategorie: SVÍČKY
Barva: Černá

Jsme mladá značka, která vznikla v podhůří Orlických hor. Věnujeme se poctivé řemeslné výrobě svící ze včelího vosku. Ten čistíme pouze přirozenou pomalou sedimentací, která vzniká zahříváním. Tímto vosk zachováváme v nejvyšší možné organické kvalitě se všemi přírodními aromaty, jakými jsou propolis, pyl i zbytky medu. Vosk pochází od včelích společenstev žijících v Broumovském výběžku, tedy z velmi zdravého kraje. Výrobu provází vůně hořících pryskyřic, santalového dřeva a často i iniciační zvuk tibetské mísy.

Co je zdravé hoření svíček?
Mezi včelaři a lidmi, co žijí v souladu s přírodou se říká, že hoření 100% čistého vosku od včeliček pomáhá lidem usnout, zklidňuje mysl a čistí vzduch. Stimuluje tu část mozku, která umí posílit naši intuici. Hoření takových svíček je jednou z mnoha forem apiterapie. Z vědeckého hlediska se při hoření svíček ze včelího vosku do ovzduší uvolňují záporné ionty, které na sebe ve vzduchu v místnosti umí navázat ionty s kladným nábojem, jakými jsou například mikročástice prachu, plísně nebo různé alergeny. Spojením těchto dvou iontů padá tato nově vzniklá částice tíhou na zem, a tam je snadné ji odstranit. Nezapomínejte při pálení svíček občas provětrat místnost. S klidným srdcem můžete takové svíce doporučit i přátelům alergikům či lidem s respiračními problémy.