Triko Libre Leopard

Neohodnoceno
928 Kč
Dostupnost: Skladem
Triko Libre Leopard
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

  • Úplet jednolíc
  • Vzor: leopard
  • Velikost XS/S oversize (možné i pro M, nebude volné)
  • Hruď: 49 cm
  • Délka: 59 cm
  • Dolní lem: 50 cm

Volnost, svoboda, nezávislost… Že byste si tato slova spojovala s něčím jiným, než s oblečením? Určitě ne. Každý kousek, který nosíte, ve Vás vyvolává nějaký pocit a triko LIBRE právě tyto pocity.

Volnější střih zaručuje volnost, kombinovatelnost s čímkoli, svobodu a jeho dotek na kůži nezávislost.

TIP:  Trika nenoste volně přes spodní díl, určitě zakasávejte alespoň přední část dovnitř. Zdůrazní Vám to pas, obzvláště  pokud máte spodní díl s vysokým pasem, a opticky Vás prodlouží.

Doplňkové parametry

Kategorie: TRIKA
Barva: leopard
Materiál: úplet jednolíc
Složení: 92% bavlna, 8% elastan
Velikost: XS/S

 

Ahoj,

jsem Jitka a tvořím pod značkou Love by Jj.

Už od dětství jsem milovala hezké oblečení a hrozně plakala, když jsem si musela obléci něco, co se mi nelíbilo.  Později jsem zjistila, že oblečení dokáže ovlivnit psychiku nositele – tedy to, jak se cítím, čím jsem, jak působím na ostatní.

A tak se zrodila moje velká vášeň pro módu.

Milé ženy, nebudeme si nic nalhávat, určitě znáte ten pocit, když si obléknete něco, co vám padne, v čem se cítíte dobře! Rády byste v tom i spaly, jen konvence vám v tom někdy brání. Hezký kousek oděvu vás dokáže naladit na příjemnou zábavu, a určitě zvednout vaše sebevědomí.

Já jsem šití a tvorbu oděvů nestudovala, ale obdivovala jsem ty, kteří dokážou sami něco vytvořit. Pak jsem si řekla, že to snad nemůže být tak těžké a začala jsem „od píky“.  Když koronavirus ovlivnil moje vlastní zaměstnání, začala jsem zkoušet šít od jednoduchých kousků oblečení až po ty složitější kusy. Naučila jsem se šít, tvořit střihy a zjistila jsem, že mě tato činnost velmi uspokojuje. A tak už více než rok tvořím pro radost nejen svoji, ale i mých přátel a kamarádek. Většinou u mě najdete basic oblečení, mám ráda jednoduchost a čisté tvary.

Vše, co vytvořím, najdete i v prodloužených velikostech, sama jsem vysoká, a tak vím, jaký problém můžete mít s délkou nohavic nebo rukávů.

Byla bych ráda, kdyby vám každý kousek oblečení mnou vytvořený přinesl ten správný pocit pohody, sebevědomí a spokojenosti.

 

Vaše Jj