Triko Moulant

Neohodnoceno
Varianta:
928 Kč
Dostupnost: Skladem Vyprodáno Zvolte variantu
Triko Moulant
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

  • Upnuté, vypasované triko
  • Pružný úplet
  • Velikost: 

XS/S

Hruď: 38 cm

Délka: 58 cm

Dolní lem: 42 cm

M/L

Hruď: 41 cm

Délka: 60 cm

Dolní lem: 48 cm

Přitažlivě, ale ne nuceně. Sexy, ale ne vulgárně. Sebevědomě, ale ne hraně. Tak se chci dnes cítit. Takový pocit chci vyzařovat, s takovým pocitem chci procházet ulicemi.

Ideální čas obléknou triko MOULANT. Obepnutý střih, zvýrazňující pas a všechny Vaše přednosti. V tomto triku se budete cítit krásná pokaždé, když ho obléknete.

TIP: Upnuté vrchní oblečení je vhodné kombinovat s volnější spodní částí. Pokud ho budete volit např. ke skinny džínům, zakasejte triko dovnitř a určitě přidejte pásek. Zachováte tím jeho přednost zvýraznit Vám pas a předejte deformování trika, když je přetažené přes kalhoty, kde pak tvoří nevzhledný přechod.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: TRIKA
Barva: vzor
Materiál: pružný úplet
Složení: 92% bavlna, 8% elastan
Velikost: XS/S, M/L

 

Ahoj,

jsem Jitka a tvořím pod značkou Love by Jj.

Už od dětství jsem milovala hezké oblečení a hrozně plakala, když jsem si musela obléci něco, co se mi nelíbilo.  Později jsem zjistila, že oblečení dokáže ovlivnit psychiku nositele – tedy to, jak se cítím, čím jsem, jak působím na ostatní.

A tak se zrodila moje velká vášeň pro módu.

Milé ženy, nebudeme si nic nalhávat, určitě znáte ten pocit, když si obléknete něco, co vám padne, v čem se cítíte dobře! Rády byste v tom i spaly, jen konvence vám v tom někdy brání. Hezký kousek oděvu vás dokáže naladit na příjemnou zábavu, a určitě zvednout vaše sebevědomí.

Já jsem šití a tvorbu oděvů nestudovala, ale obdivovala jsem ty, kteří dokážou sami něco vytvořit. Pak jsem si řekla, že to snad nemůže být tak těžké a začala jsem „od píky“.  Když koronavirus ovlivnil moje vlastní zaměstnání, začala jsem zkoušet šít od jednoduchých kousků oblečení až po ty složitější kusy. Naučila jsem se šít, tvořit střihy a zjistila jsem, že mě tato činnost velmi uspokojuje. A tak už více než rok tvořím pro radost nejen svoji, ale i mých přátel a kamarádek. Většinou u mě najdete basic oblečení, mám ráda jednoduchost a čisté tvary.

Vše, co vytvořím, najdete i v prodloužených velikostech, sama jsem vysoká, a tak vím, jaký problém můžete mít s délkou nohavic nebo rukávů.

Byla bych ráda, kdyby vám každý kousek oblečení mnou vytvořený přinesl ten správný pocit pohody, sebevědomí a spokojenosti.

 

Vaše Jj