Učitelský zápisník - Booklover

Neohodnoceno
279 Kč
Dostupnost: Skladem
Učitelský zápisník - Booklover
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Vyslechli jsme všechny vaše žádosti a vytvořili jsme pro vás učitelský zápisník, který je originální díky naším ilustracím. Každá učitelka se s ním stane rockovou hvězdou. Volili jsme spíše minimalistický design, který se hodí do školního prostředí mezi učitele. Věříme, že kolegyně budou obdivovat váš originální zápisník a následující roky se přidají mezi náš #canligang. :D

 

Co obsahuje učitelský zápisník?

Zápisník je rozdělen na několik částí, kdy začíná informacemi o vás a o vaší škole. Předvyplníte si všechny důležité data, polololetí, prázdniny, ředitelská volna atd... Následuje místo na poznámky z třídních schůzek, kde můžete zaznamenat i datum a úkoly, které jste dostali. Dále obsahuje stránku, kde vypíšete speciální akce školy nebo třeba třídní výlety. Jmenný seznam žáků využijete pokud máte svou vlastní třídu, všechny informace o studentech budete mít na jednom místě. A pak už je důležitá samotná klasifikace, kde zapisujete známky z jednotlivých předmětů. Funguje stejně jako klasifikační sešit.

Zápisník obsahuje také kalendář, který není vázán na žádný rok, ale i přesto je datovaný. Přehledně si do něj můžete zapsat všechny školní aktivity.

Obsah 

  •  Porady (6 stránek) 
  •  Třídní schůzky (4 stránky) 
  •  Akce školy (1 stránka) 
  •  Jmenný seznam žáků (2 stránky) 

   - rozdělená na Jméno/ číslo v třídním výkazu/ Kontakt na rodiče/ Alergie a léky žáka/ Pochvaly, důtky 

  • Klasifikace - 30 řádků na jména na jedné dvoustránce  (68 stran - na druhé stránce je vždy možnost odstřižení části se jmény a tím propojíte přehledně jeden předmět na více stránek) - na rozdělení doporučujeme použít štítky, díky kterým se budete snadno orientovat v zápisníku 
  • Zasedací pořádek (1 stránka) 
  • Vlastní schéma zasedacího pořádku (1 stránka) 
  • Volné stránky na poznámky (9 stránek) 
  • Kalendář od srpna do července 
  • Rozvrh hodin (2 stránky - 2x rozvrh) 

Vazba

Zápisník je velikosti A5 a má kroužkovou bílou vazbu. Desky jsou měkké 300g papír s matnou laminací.

Celkem má učitelský zápisník 100 stran. Všechny stránky mají náš oblíbený 100g papír, který jen tak nepropije a můžete se na něm vyblbnout i třeba akvarelovými barvami, ale všeho s mírou samozřejmě.

 

Doplňky

Malé ilustrace, které se pojí se školním a studentským prostředím, doplňují celý zápisník. Ilustrace vám budou dělat radost na stránkách, které budete objevovat během roku.

Canli Store je originální český ilustrovaný obchůdek se vším možným, co nám zrovna přijde pod ruku. Nejvíce zatím papírenské a plánovací produkty, ale do budoucna bychom toho chtěli více. 

Zakládáme si na kvalitních produktech, tvrdším papíru a některé produkty kompletujeme ručně. Z 90% jsou naše produkty vyráběné v České republice. Spolupracujeme dlouhodobě s dvěma tiskárnami, ale jsme otevřeni zkoušet nové techniky a vazby. 

Začínáme postupně distribuovat i do kamenných obchodů a ač se to nezdá, je za tím spousta práce. Vážíme si každé objednávky i hezké zprávy od vás, které nás motivují každý den pokračovat. Reálně tomu věnuji tak 25 hodin denně a to s největší radostí. ♥

Můj byt vypadá jako malé papírnictví. Cokoliv otevřete (gauč, skříň, postel), všude na vás vykoukne papír nebo diáře. Větší sklad mám pak v domě u mých rodičů, kam skoro denně dojíždím. 
Můj život je plně oddán tomuto projektu, takže věřím, že se to promítá i do produktů. ♥

Budeme rádi, když s námi budete sledovat naší cestu a kam se s tímto projektem dostaneme.