Učitelský zápisník

3 hodnocení
279 Kč
Dostupnost: Skladem
Učitelský zápisník
3 hodnocení

Detailní popis produktu

Vyslechli jsme všechny vaše žádosti a vytvořili jsme pro vás učitelský zápisník, který je originální díky naším ilustracím. Každá učitelka se s ním stane rockovou hvězdou. Volili jsme spíše minimalistický design, který se hodí do školního prostředí mezi učitele. Věříme, že vám ho budou kolegyně obdivovat a následující roky se přidají mezi náš #canligang. 

Co obsahuje učitelský zápisník?

Zápisník je rozdělen na několik částí, kdy začíná informacemi o vás a o vaší škole. Předvyplníte si všechny důležité data, pololetí, prázdniny, ředitelská volna atd… Následuje místo na poznámky z třídních schůzek, kde můžete zaznamenat i datum a úkoly, které jste dostali. Dále obsahuje stránku, kde vypíšete speciální akce školy nebo třeba třídní výlety. Jmenný seznam žáků využijete pokud máte svou vlastní třídu, všechny informace o studentech budete mít na jednom místě. A pak už je důležitá samotná klasifikace, kde zapisujete známky z jednotlivých předmětů.

Využít můžete také kalendář, který je vytvořen tak, aby nebyl vázaný na žádný rok, ale i přesto je datovaný. Přehledně si do něj můžete zapsat všechny školní aktivity.

Obsah

• Porady (6x stránka)
• Třídní schůzky (4x stránka)
• Akce školy (1x stránka)
• Jmenný seznam žáků (2x stránka)
– rozdělená na Jméno/ číslo v třídním výkazu/ Kontakt na rodiče/ Alergie a léky žáka/ Pochvaly, důtky
• Klasifikace (68 x stran – na druhé stránce je vždy možnost odstřižení části se jmény a  tím propojíte přehledně jeden předmět na více stránek) – na rozdělení doporučujeme použít štítky, díky kterým se budete snadno orientovat v zápisníku
• Zasedací pořádek (1x stránka)
• Vlastní schéma zasedacího pořádku (1x stránka)
• Volné stránky na poznámky (5x stránka)
• Kalendář od srpna do července
• Rozvrh hodin (2x stránka – 2 rozvrhy)

Vazba

Zápisník je velikosti A5 a má kroužkovou bílou vazbu. Desky jsou měkké 300g papír s matnou laminací.
Celkem má učitelský zápisník 100 stran. Všechny stránky mají náš oblíbený 100g papír který jen tak nepropije a můžete se na něm vyblbnout i třeba akvarelovými barvami, ale všeho s mírou samozřejmě.

Doplňky

Celý zápisník je doplněn originálními malými ilustracemi, které se pojí se školním a studentským prostředím. Provedou vás celým rokem a budete se těšit na každou další, která se v zápisníku objeví.

Canli Store je originální český ilustrovaný obchůdek se vším možným, co nám zrovna přijde pod ruku. Nejvíce zatím papírenské a plánovací produkty, ale do budoucna bychom toho chtěli více. 

Zakládáme si na kvalitních produktech, tvrdším papíru a některé produkty kompletujeme ručně. Z 90% jsou naše produkty vyráběné v České republice. Spolupracujeme dlouhodobě s dvěma tiskárnami, ale jsme otevřeni zkoušet nové techniky a vazby. 

Začínáme postupně distribuovat i do kamenných obchodů a ač se to nezdá, je za tím spousta práce. Vážíme si každé objednávky i hezké zprávy od vás, které nás motivují každý den pokračovat. Reálně tomu věnuji tak 25 hodin denně a to s největší radostí. ♥

Můj byt vypadá jako malé papírnictví. Cokoliv otevřete (gauč, skříň, postel), všude na vás vykoukne papír nebo diáře. Větší sklad mám pak v domě u mých rodičů, kam skoro denně dojíždím. 
Můj život je plně oddán tomuto projektu, takže věřím, že se to promítá i do produktů. ♥

Budeme rádi, když s námi budete sledovat naší cestu a kam se s tímto projektem dostaneme.