Žárovka SUSI

1 hodnocení
610 Kč
Dostupnost: Skladem
Žárovka SUSI
1 hodnocení
WhatsApp Image 2022 08 04 at 11.21.45 (1)
Tip

Detailní popis produktu

Velikost: výška 20 cm, šířka 13 cm

SUSI je moje nejoblíbenější noční přisvícení. Musím říct, že na mě působí mile a opravdu ve mně na první pohled vyvolává klid a pohodu. Proto si myslím, že když chcete sobě nebo komukoli nadělit čirou radost, bude pro vás určitě SUSI tou správnou volbou.

od kresby až k vám, vše CZ

 

Pokud se vaše děti bojí spát samy v pokoji, poradíme vám jak na to. Naši žárovku si oblíbilo už mnoho rodin, které ji přizvaly do svých nočních rituálů. Svit žárovky je tlumen látkovým vakem. Díky přírodní bavlně je bílé led světlo zbarveno do béžova a vydává příjemnou zář.

Vstáváte na noční kojení a nechcete velkým světlem probudit zbytek spící rodiny? Žárovky jsou tím správným řešením pro příjemné světlo pro všechny zúčastněné :)

Hodně cestujete nebo vaše děti v létě vyráží na tábor? Noční světélko je nutnou výbavou. KLIKBLIK je rozhodně vynikající světlo na cesty. Táborový stan či chatka budou rázem jejich dočasným dětským pokojíkem, ve kterém se mohou cítit víc jako doma.

Stane se vám v hotelu, že se probudíte a nevíte kde jste? Když budete mít naši žárovku po ruce, uděláte jen klik a budete se cítit více v klidu.

Rozdíl mezi běžnou lampičkou a našimi žárovkami je ten, že s nočním osvětlením KLIKBLIK nejste ničím limitováni. Umístit ho můžete opravdu kamkoli. Šňůra skýtá nespočet možností zavěšení, měří 120 cm. S naším světlem na baterky nebudete závislí na zásuvkách, na venkovním nebo vnitřním prostoru. 

Světelný zdroj, který se skrývá uvnitř látkové žárovky, je na 3 AAA tužkové baterie a svítí bílým led světlem, které je tlumeno do béžova tak, aby nerušilo, ale přesto posvítilo na vaše noční aktivity :D. Určitě se hodí do ložnic.

Malá žárovka je skvělým společníkem k cestování. Můžete ji také doplnit pytlíkem JONY,  který vaši žárovku ochrání. Má na sobě luminiscenční barvu, proto vás noc nikdy nezaskočí. Ideální je i pro maminky a miminka, kdy oběma může pomoci ve větším klidu a pohodě zvládat probdělé noci.

  • Žárovku šijeme v České republice. Dbáme na to, aby i jednotlivé komponenty pocházely od českých dodavatelů.
  • Všechny kresby jsou sítotiskem převedeny na hlavní materiál a jejich autorkou je Hanka, tvůrkyně KLIKBLIK.
  • Hlavním materiálem je 100% nečištěná kvalitní bavlna.
  • Výplň tvoří duté vlákno ze 100% polyesteru (antibakteriální a antialergenní).
  • V žárovce je umístěno LED světlo (3x AAA mikrotužkové baterie, snadná výměna, při dlouhodobém svícení doporučujeme baterie vyměnit za nabíjecí).
  • Žárovka je na zadní straně opatřena bezpečnostním zipem, který zabrání malým zvědavcům žárovku rozebírat. Zip slouží k vyjmutí LED světla před praním nebo při výměně baterií.
  • Údržba je velmi jednoduchá. Po vyjmutí LED světla pereme žárovku se zavřeným zipem na max. 40°C, nesušit v sušičce, prát bez bělidel. 
  • Vhodné jako dekorace či noční přisvícení.
  • Upozorňujeme, že děti mohou s výrobkem manipulovat pouze pod dohledem dospělé osoby.
  • Pokud není žárovka zavěšena, musí být šňůra z bezpečnostních důvodů zavázána do max. délky 30 cm.

 

S KLIKBLIK už se v noci bát nebudete

od kresby až k vám, vše CZ

Přinášíme něco zcela výjimečného. Světlo žárovky, které může jít kamkoli s vámi.

Každý z nás touží po klidu a bezpečí. Proto vytváříme světlo, které když pozvete k sobě domů, pomůže vám vždy navodit tu správnou atmosféru. Intimní v ložnici, pohodovou v obýváku nebo zažene bubáky z temných koutů pokojíků vašich dětí. A když vyrazíte mimo domov, KLIKBLIK vám bude dělat společníka na vašich toulkách světem.

Všechny kresby, které při tvorbě používám, vychází z mé tužky a mé fixy. Jmenuji se Hanka a jsem autorkou KLIKBLIK. Chci vám nabídnout nejen mé žárovky, ale i spoustu dalších praktických věciček, kterými můžete zkrášlit váš interiér. Rozhodla jsem se pro světlo, a tak ho přenáším v různých podobách na všechny naše produkty. 

Proces od návrhu k výrobku je někdy delší, než si sama na začátku představuji. Ale věřte, že právě ta cesta za super vymazleným produktem je to, co mě baví nejvíc…

V procesu se také můžu setkávat a spolupracovat s hromadou dalších kreativních a šikovných lidí, a ve spolupráci s nimi se znovu a znovu přesvědčovat o tom, že věta “to nepůjde”, prostě neexistuje.

Nutno říci, že takových lidí je naše republika plná, a tak za výrobky na mém eshopu nestojím jen já Hanka, ale také švadlenky, tiskaři, IT specialisté, fotografové, hlídači dětí a další pomocné ruce, kterých v podnikání na mateřské není nikdy dost.

Tímto připojuji velké díky.

Vše vyrábíme v bráně Orlických hor, v Novém Městě nad Metují. Toto město je i mé rodné a je tu nádherně. Proto, když budete chtít výletovat, neváhejte Nové Město navštívit. Ráda se s vámi potkám i v mém ateliéru.

Snad už také pořádně vyrazíme i do terénu a společně se potkáme na nějaké prodejní akci. Setkání s vámi je neskutečný balzám. Můžeme vše probrat osobně a domů si odvezu spoustu nápadů a podnětů ke šperkování mého projektu. 

Pokud už doma máte nějakého kamaráda do tmy, který vám dělá radost, dejte nám, prosím,  o tom vědět na FB, IG nebo emailem. Vaše podpora je nejvíc!!!

Na závěr chci sobě i vám přát co nejlepší dny. Když všichni budeme věřit tomu co děláme, vše dopadne dobře!!!

Vaše H.