Dokido

Ptáte se, jak DOKIDO na svět přišlo? 

Všichni rodiče světa, a především mámy, jistě pochopí a souhlasí s tím, že každá chvilka s našimi dětmi je krásná, ale především náročná, zvlášť, jedná-li se o děti předškolního věku. Snažíme se pro naše děti dělat vše, o čem jsme přesvědčeni, že je správné, chceme je naučit jen to podstatné a připravit je na běžné situace dnešního světa.  

Ne vždy je však jejich reakce a chování podle našich představ, a tak se dostáváme do situací,  které v nás rodičích probouzí nejenom vztek, ale především následnou lítost. Motivace je pro většinu z nás hnacím motorem. Teď si ale představte, co taková správná  motivace udělá s malým dítětem. A přesně takhle se zrodila myšlenka komplexního plánovacího kalendáře, který zjednoduší život nejenom našim dětem, ale zároveň nám, RODIČŮM. 

Co je DOKIDO? 

DOKIDO jsou magnetické, přehledné a především intuitivní kalendáře, plánovače a úkolníčky, které pevně drží na každém kovovém povrchu. K nim patří i spousta nezničitelných magnetických butonků (placek) s barevnými motivy pro každou příležitost, denní aktivitu i roční období. Díky tomuto lákadlu budou vaše děti ráno vstávat s nadšením a večer ulehat plní zážitků, nových vjemů a radosti, že sami zvládli splnit všechny „úkoly“ dne a jsou zase o krok blíž k jejich odměně, která je čeká na konci týdne. 

Dopřejte si více společných chvilek bez věčných dohadů a přemlouvání a dětem prostor být samostatnější a zažít si pocit, že VÍ KDY CO je čeká.

 

Dokido_bannery_na_web_01_02 

Magnetické kalendáře DOKIDO pomáhají dětem zorientovat se v plánovaných aktivitách a činnostech, zařadit je do časové posloupnosti a rychle si je zafixovat. Díky barevným a intuitivním obrázkům si dokáží snadno představit, co je čeká v následujícím týdnu a jaké mají každodenní povinnosti. Formou hry se tak stávají samostatnější a rodiče si konečně mohou odpočinout od věčného opakování stejných požadavků a dotazů a být tak raději parťákem než policajtem ;-)

 

DOKIDO je:

  • BAREVNÉ – hraje všemi barvami v pastelových tónech
  • ZÁBAVNÉ – spousta roztomilých obrázků, se kterými se dají dělat psí kusy. My třeba oblékli našeho dědu podle butonku BABIČKA A DĚDA a smály se tomu celé odpoledne :)
  • PŘEHLEDNÉ – na kalendáři máte vždy umístěné jen magnetky a butonky, které aktuálně máte v plánu, tak aby ostatní butonky děti nemátly. Třeba takový butonek CUKRÁRNA s obrázkem zmrzky by v prosinci se soplem u nosu mohl způsobit víc škody než užitku :)
  • INTUITIVNÍ – obrázky jsou zřetelné a snadno identifikovatelné i pro malé děti. Vyzkoušeno, otestováno.
  • NEZNIČITELNÉ BUTONKY – dětmi! Tankem jsme to nezkoušeli...
  • DĚDIČNÉ – stačí vyměnit FOTO BUTONEK a kalendář je připraven pro druho/třeťo/čtvrtorozené medvídě. A pak pro vnoučata ;-).
Žádné produkty značky Dokido nebyly nalezeny...