Lesní hračky

Lesní hračky vznikly v garáži našeho rodinného domku. Jako mnohé maminky jsem si i já na mateřské dovolené hledala nějaký svůj projekt, který by mi pomohl přijít na jiné myšlenky vedle každodenní péče o našeho drobečka a domácnost. A co by mohlo být lepší, než práce se dřevem po večerech :). V kombinaci s touhou mít pro synka jen to nejlepší, se zrodila myšlenka vyrábět dřevěné hračky.

Můj manžel a otec byli velmi trpělivými učiteli a krok po kroku mě zaučili do tajů truhlářčiny. Věřte mi, na začátku jsem ani nevěděla, jak a čím vyvrtat otvor do dřeva. Můj manžel mi dokonce dovolil okupovat část “jeho” garáže a zřídit si v rohu svoji malou dílnu. Společně jsme nějakou dobu bádali nad výrobním postupem, nad nejvhodnějším druhem dřeva a vymýšleli tvary zvířátek a autíček. Náš hlavní tester má nejrůznějších nepovedených kousků už plnou bedýnku!

 

Naše hračky jsou vyráběny z borovicového dřeva a jsou certifikovány pro děti od 0 let. Každá hračka nám projde rukou několikrát – při řezání, broušení, natírání, atd. Už teď vím, že nedokážeme vyrobit dva strojově dokonalé stejné a bezchybné kusy. Naše hračky jsou ale vyráběny s láskou k dětem a ke dřevu. Každá dřevěná hračka je svůj vlastní originál a ke každé přistupujeme individuálně. I proto má u nás každé jedno zvířátko a autíčko své jméno.

Lesní hračky jsou originální ručně vyráběné výrobky, které vznikají, aby pohladily dětskou dušičku a vykouzlily úsměv na tváři dítěte. Věříme, že i toho Vašeho!

Žádné produkty značky Lesní hračky nebyly nalezeny...