MiniMUF - Zubní pasta - Hruška - 100ml

2 hodnocení
standardní cena: 138 Kč –50 % 69 Kč
Dostupnost: Skladem
MiniMUF - Zubní pasta - Hruška - 100ml
2 hodnocení
hruska
Akce Tip Výprodej
138 Kč –50 %

Detailní popis produktu

Chuť podzimní sladké hrušky, v pozadí jemně pikantní peprnomátová silice. Zubní pasta MiniMUF HRUŠKA je vhodná nejenom pro experimentátory ale i pro ty, kteří nemusí klasicky pálivé osvěžení mentholových cloumáků. Mohla by se také zamlouvat větším dětem, které už jahody nebaví a rády by zkusily něco jiného.

Ani tato verze pasty MiniMUF z přírodních složek není ochuzena o extrakty šalvěje, rozmarýnu, měsíčku, mateřídoušky, heřmánku a dubové kůry. Účinné látky dobře přenáší speciálně povrstvený uhličitan hydroxyapatitem, který se stará o remineralizaci zubní skloviny. Je přirozeným zdrojem fosforu a vápníku, který přispívá k tvrdosti, hladkosti a bělosti povrchu zubů. Svojí jemnou abrazivitou se spolu s Vaším kartáčkem a dobrou čistící technikou postará o důkladné odstranění plaku. 100 ml

Přírodní zubní pasty ve skle MiniMUF, jsou bez živočišných složek, netestované na zvířatech, vhodné pro vegany a vegetariány.

MiniMUF je maličká firma manželů z východních Čech, která se specializuje na přírodní kosmetiku. Jejich snem jsou dokonale funkční produkty, pocházející z nejlokálnějších možných surovin. Prvotinou jsou zubní pasty. Nejčistější přírodní složení bylo vyvinuto s odborníky. Pasty tedy nejsou pouze abrazivní hmotou, ale funkční směsí přírodních extraktů a reparačních složek. Produkty neobsahují živočišné suroviny a nebyly testovány na zvířatech – jsou tak vhodné pro vegany i vegetariány. A navíc jsou ve skle!