MiniMUF - Zubní pasta - Levandule - 100ml

2 hodnocení
standardní cena: 146 Kč –50 % 73 Kč
Dostupnost: Skladem
MiniMUF - Zubní pasta - Levandule - 100ml
2 hodnocení
WhatsApp Image 2022 01 06 at 21.11.02
Akce Tip Výprodej
146 Kč –50 %

Detailní popis produktu

Nebojte se umělého aroma mýdel a stromečků na záchod, ty jsou na míle vzdálené reálné vůni levandule. Navíc opravdový extrakt se dělá z celých rostlin a ne pouze kvítků. Chuť pasty má intenzivní pryskyřičný nádech a rozhodně neurazí ani pořádného chlapáka. Nebojte se zavřít oči a poslat svoji mysl na pár minut do Provence k nekončícím fialovým lánům.

Tato bylinka nejen krásně voní, ale je plná síly a má spoustu léčivých vlastností. Levandule lékařská má hojící a zklidňující účinky, je antiseptická, antibakteriální a protizánětlivá. I tato směs dále obsahuje extrakty máty peprné, šalvěje, rozmarýnu, měsíčku, mateřídoušky, heřmánku a dubové kůry. Účinné látky dobře přenáší speciálně povrstvený uhličitan hydroxyapatitem, který se stará o remineralizaci zubní skloviny. Je přirozeným zdrojem fosforu a vápníku, který přispívá k tvrdosti, hladkosti a bělosti povrchu zubů. Svojí abrazivitou se spolu s Vaším kartáčkem a dobrou čistící technikou postará o důkladné odstranění plaku. 100 ml

Přírodní zubní pasty ve skle MiniMUF, jsou bez živočišných složek, netestované na zvířatech, vhodné pro vegany a vegetariány.

MiniMUF je maličká firma manželů z východních Čech, která se specializuje na přírodní kosmetiku. Jejich snem jsou dokonale funkční produkty, pocházející z nejlokálnějších možných surovin. Prvotinou jsou zubní pasty. Nejčistější přírodní složení bylo vyvinuto s odborníky. Pasty tedy nejsou pouze abrazivní hmotou, ale funkční směsí přírodních extraktů a reparačních složek. Produkty neobsahují živočišné suroviny a nebyly testovány na zvířatech – jsou tak vhodné pro vegany i vegetariány. A navíc jsou ve skle!